Alba Plastik

Alba Plastik 2008 yılında kurulmuş olan ve %100 otomotiv’e hizmet veren bir kuruluştur.

Alba Grup bünyesi altında 2008 yılında kurulmuş olan, kurumsal yapısı, deneyimli kadrosu, kaliteli üretimi ile yurt içi ve yurt dışında otomotiv sektöründe birçok müşterisine hizmet vermektedir.

Alba Plastik, Özgün tasarım, kalıp üretim, plastik parça üretimi ile birlikte önce insan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde müşterileri tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Sürekli büyüme ilkesinden hareketle her geçen gün üretim parkurunu ve katma değerli üretim tesislerini arttırarak yurt içindeki ve yurt dışındaki çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ


Otomotiv sektöründe hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize, her gün daha da güçlenen marka değerimiz ile birlikte dürüstlük, şeffaflık, koşulsuz güven ve kaliteye dayanan hizmet sunmak ve ayrıca globalleşen dünyamızın sürekli artan rekabet ve kalite beklentileri doğrultusunda çözüm ortağı olarak Türkiye ve Dünya ekonomisinde etkin ve saygın bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ


Öncelikle insana ve çevreye saygı çerçevesinde, yenilikçiliği ve sürekli gelişimi ilke edinmiş insan kaynağı ve kurumsal yapısı ile birlikte çalışanlarına ve değerli müşterilerine güven veren ve tüm çalışmalarında kaliteden taviz vermeyen öncü bir kuruluş olmaktır.

HEDEFLERİMİZ


  • Ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, yaptığımız her işe yeni değerler eklemeyi,
  • Her süreçteki çevrim sürelerini ve değişkenliği azaltmayı,
  • Verimlilik artışı ve israf önleyici tedbirlerle her yıl karlılık hedefimizi aşmayı hedefliyoruz.